Коледж у фотографіях

sdim0072.jpg

Списки груп на основі 11 класів

ОД22                                                              5.05180102

Оброблювання деревини                            Поповненя

ПІБ

Фінанс.

1

Головенко Олександр Володимирович

Бюджет

2

Демиденко Петро Олександрович

Бюджет

3

Рожков Олег Ростиславович

Бюджет

 

ОД23                                                                5.05180102

Оброблювання деревини                              Поповнення

ПІБ

Фінанс.

1

Галицький Леонід Леонідович

Бюджет

2

Галицький Олександр Олександрович

Бюджет

3

Гонтарський Іван Петрович

Бюджет

4

Горох Богдан Олександрович

Бюджет

5

Дума Віталій Вікторович

Бюджет

6

Зацерківний Микола Миколайович

Бюджет

7

Лисогурський Віктор Леонідович

Бюджет

8

Маркович Антон Михайлович

Бюджет

9

Шепель Віталій Геннадійович

Бюджет

 

Д28                                                                5.02020701

Дизайн                                                          Поповнення

ПІБ

Фінанс.

1

Бадинська Олена Олександрівна

Контракт

2

Бондаренко Максим Васильович

Бюджет

3

Бондарчук Євгеній Павлович

Контракт

4

Варгіч Юрій Миколайович

Контракт

5

Конвісар Катерина Сергіївна

Бюджет

6

Котвіцька Анастасія Юріївна

Бюджет

7

Котюк Світлана Юріївна

Контракт

8

Куклєв Василь Борисович

Контракт

9

Мироненко Наталія Володимирівна

Контракт

10

Нечипоренко Денис Русланович

Контракт

11

Остапчук Ірина Геннадіївна

Контракт

12

Присяжнюк В`ячеслав Михайлович

Контракт

13

Стоцька Марія Вікторівна

Контракт

14

Якименко Віктор Вікторович

Контракт

 

К27                                                                5.05010201

Обслуговування комп"ютерних систем і мереж         Поповнення

ПІБ

Фінанс.

1

Бабич Віталій Олександрович

Контракт

2

Березюк Віталій Вячеславович

Контракт

3

Гайченя Олександр Миколайович

Контракт

4

Гарбар Тарас Вікторович

Контракт

5

Кривих Олексій Володимирович

Контракт

6

Радчук Денис Сергійович

Контракт

7

Трубій Василь Олександрович

Контракт

8

Шумбар Вадим Олександрович

Контракт

 

П23                                                              5.05010301

Розробка програмного забезпечення   Поповнення

ПІБ

Фінанс.

1

Василівський Максим Валентинович

Контракт

2

Караваєв Денис Володимирович

Контракт

3

Русецький Артур Валентинович

Контракт

 

С25                                                                5.13010101

Соціальна робота                                        Поповнення

ПІБ

Фінанс.

1

Білоцька Карина Сергіївна

Контракт

2

Кот Катерина Володимирівна

Контракт

3

Натяжко Любов Вікторівна

Контракт

4

Онищук Дарина Василівна

Контракт

5

Остапчук Надія Сергіївна

Контракт

6

Охман Наталія Анатоліївна

Контракт

7

Пастух Олександр Віталійович

Контракт

8

Пінчук Катерина Сергіївна

Контракт

9

Поплавська Вероніка Володимирівна

Контракт

10

Сив`юк Аліна Олександрівна

Контракт

11

Яблонська Юлія Сергіївна

Контракт

 

Ф25                                                           5.03050801

Фінанси підприємства                             Поповнення

ПІБ

Фінанс.

1

Доскоч Оксана Миколаївна

Контракт

 

Е24                                                         5.03050401

Економіка підприємства                      Поповнення

ПІБ

Фінанс.

1

Стовпнюк Дар`я Олександрівна

Контракт